LT   EN

Mūsų kontaktai

 

Vilnius:
Didžioji 25-20
Vilnius
Telf. +370 52624020
Mob: +370 68730775
Fax +370 5 2123186

E-mails:
info@bwc.lt
rita@bwc.lt
hans@bwc.lt
 

 


UAB Baltic Wooden Containers buvo įkurta 2008 m. birželio 27 d. Tai Norvegijos kapitalo įmonė. Mūsų pagrindinė verslo idėja: medinių statybinių namelių nuoma ir pardavimas Lietuvoje ir Baltijos šalių regione. Mūsų mediniai statybiniai nameliai yra gaminami Lietuvoje pagal Norvegijos klimato ir komforto reikalavimus. Šiuo metu didžioji produkcijos dalis eksportuojama į Norvegiją. Nameliuose montuojami baldai: stalai, kėdės, persirengimo spintelės ir kita įranga pagal kliento pageidavimą. Mes taip pat galime pasiūlyti metalinių vagonėlių, bei sandėliavimui skirtų konteinerių.

Kompetencija ir kvalifikacijos

Įmonėje dirba kvalifikuoti ir didelę patirtį turintys specialistai. Džiaugiamės galėdami klientams pasiūlyti kokybiškus produktus ir kompetentingų darbuotojų paslaugas. Mūsų patirtis užtikrina lankstų skirtingų produktų modifikacijų pritaikymą. Kaskart įvertindami rinkos poreikius, siekiame, kad produktai juos atitiktų. Nameliai yra periodiškai atnaujinami.

Patikimumas

UAB Baltic Wooden Containers visada pataria ir padeda klientui priimti teisingausią sprendimą, renkantis produktus.
Mes siekiame ilgalaikės partnerystės. Mums svarbu, kad pasinaudoję įmonės teikiamomis paslaugomis vieną kartą, klientai vėl grįžtų pas mus.

Aptarnavimas ir asmeninis kontaktas

Vertiname individualų požiūrį į kiekvieną klientą ir kliento galimybę susitikti/pasikalbėti su įmonės specialistais, iškilus net mažiausiems klausimams. Esame nedidelė įmonė, tad kiekvienas klientas mums yra labai svarbus.
 

 

Vilnius: 8-62024520

    © 2008 BWC. Visos teisės saugomos. Internetinės svetainės kūrimas: evispa